Zelená izba - Vodníkov sen / Green dream

Romantická, útulná, tichá, poskytujúca súkromie a nerušený pobyt v centre námestia Piešťan, kde k raňajkám spievajú vtáčiky.

Premýšľali ste niekedy nad tým, aký má vodník sen o bývaní? My myslíme, že áno – chcel určite bývať v zelenej izbe, blízko rieky, v malej no útulnej izbe. Priamo v centre diania, na námestí, aby sa mohol rýchlo zapojiť do víru života a napriek tomu by chcel, aby bola tichá, útulná a diskrétna… Predsa by nikto nemal vedieť, že je vodník. A ak by si náhodou priviedol vodníčku, tak aby mali krásnu a veľkú posteľ, nech sa v nej môžu trieť ako ryby 🙂 Kúpeľňu by chcel mať pravdepodobne tmavozelenú, s krásnymi bielymi doplnkami. Vo veľkej zelenej skrini by mal uložený frak a určite by chcel dostať kávu alebo čaj do krásnych hrnčekov.

Raňajky sa podávajú na podeste pred izbou v čitárni, alebo v záhradke – podľa priania klienta. Sú jednoduché, ale dôležité. Kvalitné suroviny, čerstvé – často ešte teplé croissanty “na sladko” s maslom a domácim džemom, alebo “na slano” s vybranou šunkou alebo prosciuttom, šalátom, syrom a vajíčkom. Čaj alebo káva, voda a džús sú samozrejmosťou.

Cena izby
s raňajkami a parkovaním pre dve osoby – 119 € s DPH za noc.

Cena izby s privátnym wellnessom (90 min)
s raňajkami a parkovaním pre dve osoby – 169 € s DPH za noc.

Videoprehliadka

Galéria