Kaviareň a bar

Záhradka, kaviareň a bar sa nachádzajú priamo na prízemí nášho domu. Keď prejdete železnou bránou, dostanete sa na malú „zámockú terasu“. Biely kovový nábytok, vinice na stene, fontána, záhradka a stará tehlová stena vás prenesú o storočie späť. Odpočiniete si pri štebotaní vtákov, šumení fontány či hre na klavíri a budete sa cítiť úžasne. Vychutnáte si čaj alebo kávu v starodávnych servisoch, koláčiky, pivo v porcelánových krígľoch, alebo domáce limonády. Môžete dostať malé občerstvenie, čokoládu a iné radosti, ktoré nájdete v nápojovom lístku. V kaviarni a bare nájdete pánsky, dámsky, kráľovský salón a bar. Za dámskym salónom sa nachádza recepcia k hotelu (na prvom poschodí).

Pánsky salón – šachy, história, kvalitný rum

Šachový stolík a šach, 2 oddelené sedačky a pohodlné kreslá (5 jednotlivých miest). Na stenách zbadáte staré pohľadnice, pri ktorých sa zasnívate o starých časoch. Čo asi robili ľudia pred 100 rokmi? História tu dýcha zo všetkých strán a upokojujúci pocit sa čoskoro dostaví. Vychutnáte si kvalitný rum (širkoký výber), whiskey, burbon, vodky či miešané koktejly. Môžete využiť aj knižnicu a len tak si čítať, alebo popíjať pivo zo starodávnych korbeľov.

Dámsky salón – romantické miesto

Ružový salón, dámsky salón, hudobný salónik – najobľúbenejšia miestnosť s najväčšou návštevnosťou sa nachádza na druhej strane kaviarne. Priestor s romantickou atmosférou a 10 miestami na sedenie. Môžete si tu diskrétne pohovoriť o láske, chlapoch a iných zábavných veciach v živote. Nebudete nikým rušení. Je to miesto, kde sa schádzajú milenci, mladé páry a vyznávajú si lásku. Na stenách nájdete hudobné nástroje a ak by sa tu objavil nejaký umelec, môže nám na nich aj zahrať.

Kráľovský salón – srdce kaviarne

Čarovné miesto s kazetovým stropom, nádherným barokovým nábytkom, starými obrazmi a svietnikmi… Sadnete si a stanete sa stredobodom pozornosti, budete sa cítiť ako na zámku. 2 sedenia pre 5 osôb a 1 sedenie pre 2 osoby vám dáva pocit súkromia a zároveň vidíte všetko, čo sa okolo vás deje. Zrkadlá tomu dodávajú kúzlo a vy sa zrazu budete cítiť ako princ alebo princezná z minulého storočia.

Bar – zámocká atmosféra hneď pri vstupe

Nájdete ho priamo pri vchode – odohráva sa tu všetok ruch obsluhy. Vitrína s koláčikmi, bar s alkoholom, skrine s pozlátenými servismi, staré lustre, barokový nábytok či kazetový strop dokresľujú úžasnú atmosféru. Záleží nám na vás 🙂  

Ak chcete vidieť všetko, čo sa deje, môžete si sadnúť k baru.

Galéria