O nás

Hľadanie samých seba…

Život je veľmi rýchly. Mnoho stresu, neustále termíny, stíhanie, nestíhanie… Zostarli sme mrknutím oka a začali sme si viac vážiť život. Nechceli sme sa už stresovať, predierať sa zápchami, chceli sme žiť pomaly a užívať si každodenné radosti. Preto sme začali hľadať miesto pre náš život a našu prácu. Hľadali sme naozaj poctivo. Miesto, kde sa budeme cítiť dobre, kde bude plynúť čas pomaly, zurčať fontána a spievať vtáci, hrať klavír a kde budeme môcť spomaliť a užívať si.

To miesto sme našli

Neponáhľali sme sa, pátrali sme a verili, že také miesto nájdeme. Hľadali sme v Banskej Štiavnici, vo Veľkom Mederi, v Nitre… A vlastne po celom Slovensku. Našli sme ho.
Keď prídete do Piešťan a zaparkujete v Auparku, už tu vás prekvapí, že je to skôr “Auparčík”. Keď sa dostanete na Námestie Slobody a nájdete ten najtajnejší roh námestia, môžete prejisť „časopriestorovou bránou“. Medzi zmrzlinou a hypotekárnym centrom prejdete na zámockú záhradku a uvidíte dom. Dom s veľkým D. Villu Vodičku. Posaďte sa chvíľku na záhradku a veríme, že čoskoro pochopíte, čo sme hľadali.

Villa Vodička – dom s dušou a históriou

Krásny starý dom na Námestí Slobody 23 z roku 1890. Otvorili sme miesto pre život, prácu a odpočinok. Držte nám palce a príďte sa pozrieť, ako sa nám to podarilo. Želáme si, aby ste prešli našou bránou „Časopriestoru“ a spoločne s nami sa ocitli v minulom storočí, kde bol čas na to, pobozkať dáme ruku, pri stretnutí gentlemanov sa snímal klobúk, kde mali ľudia čas robiť nádherné veci – krásne zábradlie, fasády na domy, nábytok… Kde bol čas na šálku čaju, alebo zákusok. Kde existovali hudobné, dámske a pánske salóny.

U nás sa zastavil čas

Poskytneme vám miesto, kaviarne a baru, kde si odpočiniete – u nás sa zastavil čas. Môžete sa u nás ubytovať, pokiaľ by ste potrebovali prespať v Piešťanoch, alebo si oddýchnuť v historickom SPA.

Veríme, že budete odchádzať s pocitom, že život je jeden z hlavných dôvodov, pre ktorý sa oplatí žiť.

Urobíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili spokojne. Naše hodnotenie na Facebooku a Google to dúfam, potvrdzuje.

Team „Villa Vodička“