Kráľovský apartmán / Roayl apatament

Výnimočný apartmán pre výnimočných klientov, 2 miestnosti s veľkou 30 m terasou.

 

Budete sa tu cítiť ako v bavlnke. Na každom kroku je nádherný barokový nábytok, na chodbe nájdete komody na uloženie vecí a neprehliadnuteľné barokové zrkadlo, aby dámy vychádzali z apartmánu vždy úžasne upravené.

 

Tiché, diskrétne prostredie izby vás bude hýčkať a nechá vás plne sa sústrediť na to, čo chcete. Nech je to sledovanie napínavého futbalového zápasu, alebo čítanie dôležitých dokumentov – je to iba na vás. Sedenie pre 5 ľudí v barokovom nábytku vyzýva k dôležitým jednaniam alebo iba k hraniu nejakej stolovej hry… napríklad kráľovskej hry – šachu.

 

V izbe je dosť miesta pre oddych, ale aj prácu. Pracovný stôl medzi oknami vedúcimi na námestie je inšpirujúcim miestom k napísaniu nejakého románu alebo básne. Politické reči či príhovor na svadbu… I ja tu rád sedávam a píšem… pokiaľ je tu miesto 🙂

 

Spálňa, ktorej dominuje posteľ, je stvorená pre kráľa a kráľovnú. Dámy tu odpadávajú od šťastia, keď vidia tú krásu. Pokiaľ chcete vziať svoju partnerku na nejaké úžasné miesto, vezmete ju sem. Bude to zážitok, ktorý si bude pamätať.
Rafinovaná kúpeľňa zo skla vyzíva k nápadom a šteklí zmysly. Garderóbu dámy je možné upraviť i pri dámskom toaletnom stolíku a v celom interiéri nechýbajú zrkadlá, aby ste videli všetko, čo chcete vidieť. Kráľovská spálňa je naozaj zážitkom, kde zaspať nie je problém.

Dominantné postavenie apartmánu ďalej umocňuje veľká terasa, odkiaľ je výhľad na námestie. Na nej ste vlastne na námestí a napriek tomu máte svoje súkromie. Môžete tu zažiť pocit vládcu – kývnuť luďom na námestí, môžete tu hlásať príhovory alebo len odpočívať a sledovať okolie s pocitom absolútneho uvoľnenia. Raňajky, káva, čaj na terase pri vôni čerstvých byliniek vypestovaných na terase, alebo bio rajčín, paprík či uhoriek, vás presvedčí o tom, že ste na správnom a výnimočnom mieste.

Raňajky sa podávajú na izbu, alebo kráľovskú terasu. V prípade, že si želáte raňajkovať na záhradke, môžete si sadnúť i tam.

Sú jednoduché, ale dôležité. Kvalitné suroviny, čerstvé – často ešte teplé croissanty “na sladko” s maslom a domácim džemom, alebo “na slano” s vybranou šunkou alebo prosciuttom, šalátom, syrom a vajíčkom. Čaj alebo káva, voda a džús sú samozrejmosťou. K raňajkám podávame vždy dva croissanty na osobu, podľa vášho výberu. Hladní u nás určite nebudete 🙂

Cena apartmánu
s raňajkami a parkovaním pre dve osoby – 219 € s DPH za noc.

Cena izby s privátnym wellnessom (90 min)
s raňajkami a parkovaním pre dve osoby – 269€ s DPH za noc.

 

VIDEOPREHLIADKA

Galéria