PRIVÁTNY Wellness / SPA

SPA je miesto, kam sa chcete skryť pred realitou, nechať odpočinúť telo i ducha, v súkromí a v kľude rozijímať… Doslova sa rozpadať na jednotlivé bunky a časti. Niekde, kde všetkými zmyslami môžete vnímať odpočinok. Vytvorili sme priestor, ktorý podľa nás chýbal v Piešťanoch, a možno i ďalekom okolí. Privátne a cenovo dostupné wellness – pre saunovanie osamote či s najbližšími, priateľmi, pre oddych, schladenie sa. Náš wellnes vám zabezpečí pokoj, súkromie, diskrétnosť, pozitívnu energiu a únik od okolitého uponáhľaného sveta… Magický barokový priestor pivníc starého domu pretvorený na náš wellness – kúzelné miesto, kde hra svetiel a tehlových stien maľuje do vašej duše krásne spomienky. A modro-zlatý strop spieva piesne minulé… Zarezervujte si 2 alebo 3 hodiny a presvedčte, ako sa nám to podarilo.

Detaily:

otvorené od 10:00 – 24:00 hod.
1-4 osôb
výrivka
parná sauna
fínska sauna
sprchy
ochladzovacie korytá
odpočívareň
príjemná hudba

Cena za 1,5 hod – 48,- € + 1,- € za plachtu a uterák /osoba

Cena za 3 hod – 90,- € + 1,- € za plachtu a uterák /osoba

rezervácia na tel : +421 915 111 622

Vírivka

Pre 6 osôb, 2 miesta na ležanie, 4 miesta na sedenie, teplota 36°C. Teplá voda cirkuluje viac ako 120 tryskami. Nachádza sa v rohu odpočinkovej miestnosti obklopená tehlovými stenami, z ktorých tajomne svietia svetlá a dodávajú priestoru čarovnú moc. Ozdobou celej miestnosti sú podsvietené vitrážové okná. Tehlový stĺp s barokovými klembami dotvára priestor v jeden celok. Socha vodníka, jeho ženy a dievky s džbánom vás budú za šumenia vodopádov nabádať premýšľať o nesmrteľnosti chrobáka.

Parná sauna

Pre 4 osoby, pre 1 ležiacu alebo 4 sediace osoby, teplota 45°C. Úžasná na uvoľnenie dýchacích ciest, na regeneráciu pokožky a samozrejme na reumu či iné ťažkosti. Pri takmer 100 % – nej vlhkosti si odpočinie telo i duša. V rohu sauny sú vstupné dvere, je biela so zelenými prvkami, s rôznymi vôňami a podsvietená modrými svetielkami.Pred saunou sú vešiačiky na plachty, vpravo od dverí nájdete ochladzovacie koryto s hlavami levov, chrliacich vodu na stenu. Vľavo pred saunou je stará liatinová výlevka s pitnou vodou (môžte sa napiť, ak si práve nevychutnávate už iné objednané nápoje).

Suchá sauna

1 miesto na ležanie, lavica pre 4 osoby, teplota 95°C (i viac). Suchá sauna / fínska sauna sa nachádza v uličke – vpravo pri sprchách. Je vyrobená z jedného z najlepších materiálov – dreva. Poskytuje malý, no luxusný priestor pre saunovanie. Jemná hudba dokresluje atmosféru, samozrejmosťou je vedro s vodou a rôzne vône sauny.

Oddychová zóna

Za stenou sú umiestnené dlhé sedačky, na ktorých sa fantasticky spí. Dve z nich poskytujú dostatočný priestor pre odpočinok, dostatok svetla na čítanie a zároveň dostatočnú tmu na rozijímanie. Pri pohľade na strop či steny vás môžu zaujať zaujímavé tvary, tvorené meniacimi sa svetlami vo vírivke. Až nájdete piráta, dinosaura či konkubínu, budete už tesne pred spaním. Pri nohách vám bude kaskádovito stekať voda do Kneippového kúpeľa, kde môžete masírovať chodidlá a schladiť nohy. Vodník nepretržite chrliaci vodu, sediaci hore vpravo vedľa zrkadla, bude jediný prítomný svedok vášho odpočinku.

Galéria